Administrace internetových obchodů od společnosti 5Q je jednoduchá a intuitivní. Každý internetový obchod, který dodáváme, tak obsahuje námi vyvynuté adminsitrativní rozhraní.

 

Máte možnost si průběžné úpravy internetových obchodů realizovat svépomocí a nevznikají Vám další náklady.

 

Pokud nechcete s touto činností ztrácet svůj čas, máte možnost využít služeb společnosti 5Q. Díky jednoduchosti a rychlosti, se kterou se v administraci pracuje, Vám dokážeme nabídnout tuto službu za velice nízké ceny.

 

 

Pomocí administrativního rozhraní je možné upravovat texty a obrázky, přidávat menu položky, vytvářet odkazy, přidávat soubory ke stažení i zakládat samostatné stránky na webu.

 

Všechny tyto úpravy je možné realizovat z běžných internetových prohlížečů jako jsou Internet Explorer a Mozila Firefox, Google Chrome.

 

K úpravám není potřeba programátorských znalostí.

 

Nemusíte se bát, že by jste úpravy nezvládli kvůli pokažení designu stránek, protože Vám dodáme celý E-shop včetně obsahu a designu a vy se budete moci inspirovat při zakládání nových podstránek již hotovými podstránkami od nás.


 

 


© Všechna práva vyhrazena 5Q, spol. s r.o., Fotolia LLC , partner: Skartace, likvidace dat - REISSWOLF Webdesign & Development by 5Q