Administrace webů od společnosti 5Q je jednoduchá a intuitivní. Každý web, který dodáváme, obsahuje naše vlastní vyvinuté administrativní rozhraní.

 

Zákazník má možnost si průběžné úpravy webů realizovat svépomocí a nevznikají mu tedy další náklady.

 

Druhá skupina zákazníků i když má možnost si weby sama upravovat, využívá služeb společnosti 5Q, která díky jednoduchosti a rychlosti s kterou se v administraci pracuje, dokáže zákazníkům nabídnout tuto službu za velice nízké náklady.

 

 

Pomocí administrativního rozhraní je možné upravovat texty, obrázky, přidávat menu položky, vytvářet odkazy, přidávat soubory ke stažení a zakládat i samostatné stránky na webu.

 

Všechny tyto úpravy je možné realizovat z běžných internetových prohlížečů jako jsou Internet Explorer a Mozila Firefox, Google Chrome.

 

K úpravám není potřeba programátorských znalostí.

 

Nemusíte se bát, že by jste úpravy nezvládli kvůli pokažení desginu stránek, protože Vám dodáme celý web včetně obsahu a designu a vy se budete moci inspirovat při zakládání nových podstránek již hotovými podstránkami od nás.

 

 


© Všechna práva vyhrazena 5Q, spol. s r.o., Fotolia LLC , partner: Skartace, likvidace dat - REISSWOLF Webdesign & Development by 5Q