Reklama & Marketing

/ Internetová reklama

Do internetové reklamy patří činnosti, které přispívají k dosažení větší návštěvnosti webových stránek, které vedou k získání nových zákazníků, či zvýšení prodeji zboží.

 

Mezi základní reklamní činnosti patří SEO optimalizace webových stránek, která má za účel zabezpečit správné nastavení webu pro hlavní vyhledávače, kterými jsou Seznam.cz a Google.cz.

 

Další službou v této oblasti je správa PPC kampaně a samozřejmě kvalitně postavená stránka na Facebook.

 

V dalších sekcí této části webu se dočtete o nabízených službách, kde podrobně popisujeme co vám můžeme nabídnou v internetové reklamě.


Mezi další reklamní činnosti patří registrace do internetových katalogů, kde vám zajistíme kvalitní tématické odkazy v největších katalozích v České republice a případně i v dalších zemích.

 

Dále do této oblasti patří vytváření PR článků, které vám naše společnost dodá jako komplexní službu, která obsahuje: analýzu vhodných klíčových slov, napsaní článku našimi copywritery (lidmi kteří se zabývají pouze psaním takovýchto článků) a posléze zajistíme i umístění PR článku na vhodný blogovací server.

 

Více se dozvíte v dalších sekcí.


© Všechna práva vyhrazena 5Q, spol. s r.o., Fotolia LLC , partner: Skartace, likvidace dat - REISSWOLF Webdesign & Development by 5Q