Rozvoj internetového portálu PeopleLovePeople.com

Po spuštění stránek PeopleLovePeople.com neustále roste návštěvnost což nás velmi těší. S růstem návštěvnosti je samozřejmě potřeba portál zdokonalovat a systém zrychlovat. Sami uživatelé nám píší o další funkcionality, které by chtěli na portálu mít.

Zrodila se myšlenka na portálu realizovat seznamku. Seznamka se přímo nabízí, protože je zaregistrováno velké množství lidí, ti si mezi sebou píši a komentují své příspěvky. Portál se bude dále rozvíjet o vtipy a básničky. Na stránkách máme nasazený i Google Analytic pro měření návštěvnosti a dalších faktorů. Je zajímavé sledovat z jakých částí republiky k nám lidé chodí a píší příspěvky. Nástroj Google Analytics umožňuje sledovat i další faktory o přicházejících zákaznících, jako je internetový prohlížeč, rozlišení displeje. Další zajímavost v analýze se týká informace, v jaké hodině je největší návštěvnost.


Nástroj Google Analytics také používáme při analýze stránek našich zákazníků. Je možné zákazníkům dát také přístup, aby mohli sledovat statistiky sami.