2D video

Video, internet, sdílení, sociální sítě se staly fenomenem dnešní doby. Nyní se těší velké oblibě právě videa a konkrétně 2D videa, protože jednoduchou formou předávají reklamní sdělení a nenutí lidi číst, což přispívá k tomu, že se na video podívají. Vytváříme videa na míru včetně zajištění profesionálního dabéra a namluvení všech zvuků ve zvukovém studiu za účasti mistra zvuku.
Charakteristika 2D videa
Zábavná forma
Video formát nenutí lidi číst texty a pohodlně na jednom místě dokáží pochopit obsah, který chcete videem předat. Není důležité jestli se jedná o propagaci vaší služby či jiného projektu.

Doplněk k vaší hlavní propagaci

Video realizujeme formou ilustrací a tím je video svěží, zábavné. Liší se od klasických videí, kde hrají herci a jsou reálné prostory. 2D video je tak vhodným doplňkem.
Praktičnost
Díky formě, která je realizována právě pomocí ilustrací můžeme do videa umístit jen ty prvky a lidi, které potřebujeme a nezatěžujeme diváka nadbytečnými předměty, které jsou obsaženy ve scéně klasického videa.
Prestižnost
Velmi málo firem využívá 2D videa ke své propagaci. Pokud vám video vytvoříme, budete působit prestižně u vašich klientů a odlišíte se od vaší konkurence.
2D video na webu
Po vyhotovení a schválení videa můžeme umístit video na internetové stránky. Je to to první místo, kde video umístíme. 2D video můžeme umístit na konkrétní podstránku, kde bude dokreslovat specifickou službu či vysvětlovat proces či workflow dané činnosti.

2D video

2D video na facebooku
Jakmile umístíme video na webové stránky, tak další přirozeným místem jsou sociální sítě. Zamíříme tedy rovnou na facebook, kde k videu napíšeme vhodný komentář a titulek a video nasdílíme. Není nad to se následně těšit z ohlasů lidí, kteří budou video "likeovat" nebo rovnou sdílet.

facebook

2D video na YouTUBE
Pro naše klienty také zakládáme tzv. YouTUBE kanál, kam je možné umísťovat firemní videa. Když již máme video vytvořené, tak ho samozřejmě vložíme i tam, protože je to zdarma, přinese to další potenciální zákazníky a zvýšíme tím prestiž u stávajících klientů.

Youtube

2D video jako součást prezentace
Video vám dodáme v takovém formátu, abyste byli schopni si video sami zařadit do vaší  PowerPoint, pustit ho v zasedací místnosti, nebo na konferencích na velké obrazovce. Získáte tak podkreslující nástroj, který vám zajistí zázemí vašeho stánku na výstavištích, konferencích či dalších prezentačních místech.

2D video

Co obsahuje profesionální video
Základem každého profesionálního 2D videa je obsah, ztvárnění a styl. Na trhu najdeme různé videa, kde výsledná kvalita neodpovídá jak grafickému, tak marketingovým požadavkům dnešní doby.
Níže uvedené body by mělo splňovat každé video, které má vaše zákazníky zaujmout
  • kvalitní scénář
  • profi animace
  • skvělý dabing
  • zvukové efekty

2D video

Jaké profese se podílejí na službě - 2D video
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
2D video
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Sociální sítě

Propagace na sociální sítích
Facebook, Twitter, Goggle+, Instagram, Pinterest jsou online nástroje k tomu, abychom získali další potenciální klienty. Kdo se má v tom ale vyznat? :) Rádi vám na společné schůzce doporučíme vhodnou propagaci, která bude účinná pro váš obor.
více

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
Dnešní článek si klade za cíl představit pojem 2D promo video, ukázat rozdíl oproti klasickému videu, které vídáme na in...
6747