Internetový obchod, postavený na unikátní grafice a struktuře svědčí o profesionalitě prodávajícího. Kromě ceny prodávaného zboží je design obchodu vnímán zákazníky jako jedna z hlavních okolností, která rozhoduje o prodeji.

Eshop

5 bodů internetového obchodu
Přehledný sortiment zboží
Je důležité, aby se zákazníci na obchodu zorientovali a snadno se dostali ke zboží, které potřebují.
Design obchodu, který zaujme
Pokud má internetový obchod postavenou grafiku na míru prodávanému sortimentu, zákazníci budou cítit, že jsou na správném místě a zboží si objednají.
Kvalitní popisky zboží
Dobře napsané popisky zboží zpřehlední prodávaný sortiment a pomůže k rozhodnutí, zda zákazník koupí či odejde.
Jednoduché workflow nákupu
Grafika obrazovky pro nákupní košík a obrazovky vedoucí k definitnímu potvrzení objednávky musí být jednoduchá a podporující zákazníka k dokončení nákupu.

Přehledné platební metody a způsoby doručení

V dnešní době jsou zákazníci zvyklí na komfort, při nákupním procesu, ale také při placení a jednoduchého doručení zboží.
Design internetového obchodu
Pokud je obchod postavený na jedinečné grafice, která má vazbu na prodávaný sortiment zboží, tak to vaši zákazníci ocení. Jestli ocení vědomě, někteří nevědomě, není důležité. V dnešní konkurenční době rozhoduje každý detail a proto naše společnost staví e-shopy na míru.

eshop

Administrace obchodu
Do administrace mají přístup jen správci obchodu. Po přihlášení na ně čeká přehledný systém, pomocí kterého spravují veškerý sortiment zboží a to jak z pohledu popisků, tak i cen a obrázků. Nezbytností je kvalitní správa objednávek a zákazníků. Rádi vám na naší schůzce administraci představíme a zodpovíme vaše zvídavé otázky.

eshop

Eshop pronájem

Možnost pronájmu obchodu
Pokud máte omezený finanční budget na pořízení obchodu, tak svým klientům nabízíme alternativu v podobě možnosti pronájmu obchodu. Platíte tedy jen měsíčně a odpadají počáteční náklady. Jakmile si vše vyzkoušíte a zjistíte, že vše funguje jak má, tak teprve poté můžeme přejít k robustnějšímu řešení - postavení obchodu na míru.
Další možnosti spolupráce po dodání internetového obchodu
Dodáním obchodu spolupráce s naší společností nemusí skončit, pojďme se v dalším textu podívat, jak může spolupráce dále pokračovat.
SEO optimalizace
Optimalizace souvisí s pozicemi ve vyhledávačích Google a Seznam. Nepíšeme zde nyní o sponzorovaných odkazech. SEO optimalizace souvisí s přirozenými výsledky vyhledávání ve vyhledávačích - tzv. fulltextem. Výhodou je, že pokud je obchod ve vyhledávačích na určité klíčové slovo, tak za klik, který provedou vaši návštěvníci nic neplatíte na rozdíl od sponzorovaných odkazů.
Propagace na facebook
Pro naše zákazníky vytváříme na facebooku internetové stránky, které nejen založíme, ale správně i nastavíme a hlavně vytvoříme grafiku, která bude navazovat na grafiku v internetovém obchodu.

Registrace

v porovnávačích zboží

Mezi hlavní porovnávače zboží patří Heuréka a Zboží. Umožníme vám na těchto agregátorech ukazovat váš sortiment zboží z eshopu. Získáte tak další kanál pro prodej zboží.
PPC kampaň
PPC kampaně realizujeme na facebook, Google a Seznam. Výhodou PPC kampaní je, že je možné kampaň v poměrně krátkém čase spustit a hned se klientům ukáže. Porovnávačům platíte jen za úspěch, což znamená, že platíte jen když návštěvníci kliknou na odkaz a zákazník přijde na eshop.
Jaké profese se podílejí na službě - Internetové obchody
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Internetové obchody
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


SEO optimalizace
Lorem Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

SEO optimalizace