ico
Konzultace
Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus nullam sagittis.
Chci vědět více
ico
Analýzy
Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus nullam sagittis purus nullam sagittis purus nullam sagittis.
Chci vědět více
ico
Školení
Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus nullam sagittis.
Chci vědět více
Všechny výše uvedené služby souvisí s našimi realizacemi. Poté co jsem zrealizovali projekty z mnoha oborů a oblastí jsme se rozhodli nabízet služby konzultací, analýz a školení.
Ke službám přistupujeme tak, že nechceme, aby se naši zákazníci zbytečně spálili a museli si projít mnohdy strasti plné cesty. Naše zkušenosti vám rádi předáme!

Analýza

Ušetřit čas a peníze
Kvalitní analýza ušetří čas a peníze. U složitějších projektů, realizací se vyplatí provést abalýzy či projekt proveditelnosti. Nabízíme vám služby s tím spojené.

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design

5Q BLOG
Konzultace    |    08.06.2018
Článek se blíže věnuje tématu analýzy existujícího projektu a analýzy proveditelnosti projektu. V první části se podívám...
6749