Virtuální sídlo, poskytnutí adresy
Společnost 5Q, spol. s r.o. nabízí pronájem virtuálního sídla na prestižní adrese v ulici 5.května, Liberec 1 – Staré Město. K pronájmu nabízíme i doplňkové služby: přeposílání pošty na Vámi vybranou adresu, administrativní služby.
ceny od
320 Kč/měs
AKCE, 06/2024
prestižní adresa naproti
OC PLAZA
vyřídíme
JEŠTĚ DNES
(obratem posíláme smlouvu)
Zavolejte nám

777 777 019

nebo vyplňte formulář nebo info@5q.cz
Proč si od nás zřídit virtuální sídlo
V níže uvedených bodech najdete kompletní výčet klíčových informací k službě poskytnutí adresy - virtuálního sídla společnosti.
Ochrana soukromí
Většina živnostníků a velké procento majitelů firem má shodnou fakturační adresu s adresou trvalého bydliště, což jistě není vhodné s ohledem na bezpečnost. Je to z důvodu, že jinou nemovitost nevlastní a jsou tedy vázaní na svou vlastní.
Prestižní adresa
Mnoho firem, které nabízí službu virtuálního sídla, sídlí v pochybných prostorech a adresách, které by nepůsobily důvěryhodně a to jak pro úřady, tak i pro jejich klienty. My nabízíme adresu na hlavní ulici v těsné blízkosti Liberecké radnice.
Úschova a přeposílání pošty
Je možné, abyste si poštu u nás vyzvedávali, nebo vám ji můžeme přeposílat na jinou adresu.
Kontroly z FÚ v Liberci
Kontroly z Finančního úřadu v Liberci vycházejí na internoval jednou za 49 let, což může být pro některé klienty zajímavé tím, že sídlí ve městě či obci, která spadá pod jiný finanční úřad, kde kontroly probíhají větší frekvencí.
Odešlete poptávku

Kontaktujte nás na telefoním čísle (+420) 777 777 019 nebo vyplňte formulář níže nebo napište na info@5q.cz.

Po vyplnění formluáře vám pošleme návrh smlouvy (nezávazné).

1. krok *