Společnost 5Q, spol. s r.o. nabízí pronájem virtuálního sídla na prestižní adrese v ulici 5.května, Liberec 1 – Staré Město. K pronájmu nabízíme i doplňkové služby: přeposílání pošty na Vámi vybranou adresu, administrativní služby, více informací  naleznete níže v tabulce.
Proč si od nás zřídit virtuální sídlo
V níže uvedených bodech najdete kompletní výčet klíčových informací k službě poskytnutí adresy - virtuálního sídla společnosti.
Ochrana soukromí
Většina živnostníků a velké procento majitelů firem má shodnou fakturační adresu s adresou trvalého bydliště, což jistě není vhodné s ohledem na bezpečnost. Je to z důvodu, že jinou nemovitost nevlastní a jsou tedy vázaní na svou vlastní.
Prestižní adresa
Mnoho firem, které nabízí službu virtuálního sídla, sídlí v pochybných prostorech a adresách, které by nepůsobily důvěryhodně a to jak pro úřady, tak i pro jejich klienty. My nabízíme adresu na hlavní ulici v těsné blízkosti Liberecké radnice.
Úschova a přeposílání pošty
Je možné, abyste si poštu u nás vyzvedávali, nebo vám ji můžeme přeposílat na jinou adresu.
Kontroly z FÚ v Liberci
Kontroly z Finančního úřadu v Liberci vycházejí na internoval jednou za 49 let, což může být pro některé klienty zajímavé tím, že sídlí ve městě či obci, která spadá pod jiný finanční úřad, kde kontroly probíhají větší frekvencí.
Žádné zřizovací poplaty
Neúčtujeme žádné zřizovací poplatky, vážíme si vás - našich klientů.

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!