ico
Design loga
Logo je základní marketingový nástroj pro oslovení vašeho klienta. Mnohdy je logo první, co váš potenciální klient uvidí.
Chci vědět více
ico
Webdesign
Design pro internetové stránky má přímou vazbu na styl loga, musí být upřímný ve vazbě na služby či produkty, které vašim klienům dodáváte.
Chci vědět více
ico
Corporate design
Corporate design, nebo také jednotný vizuální styl zajišťuje jednotnost vašich marketingových materiálů.
Chci vědět více
ico
Infografika
Infografika si klade za cíl zábavnou, nezatěžující formou představit vašim klientům proces, službu, nebo produkt.
Chci vědět více
ico
Reklamní bannery
Reklama na internetu si často vyžaduje profesionální reklamní bannery nejrůznějších tvarů a velikostí.
Chci vědět více
ico
2D video
2D video má velký úspěch u uživatelů internetu, díky své jednoduché a zábavné formě jakou dokáže předat klíčové informace vašim klientům.
Chci vědět více

Grafický design

Grafický design od společnosti 5Q
Při tvorbě grafického návrhu klademe největší důraz na jedinečnost. Není ani tak důležité jestli zpracováváme logo, vizitku či webdesign. Tak jak jsou jedinečné služby našich klientů musí být i grafický návrh osobitý, tzn. postavený na míru.

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design

5Q BLOG
V článku se blíže podíváme na termín „Infografika“, vysvětlíme si co slovo znamená, jak se dá infografika využít při naš...
6752
V dnešním článku vás necháme „tak trochu“ :) nahlédnout na to, jak u nás ve společnosti probíhá realizace loga. Článek j...
6751
V dnešním článku se blíže podíváme na corporate design neboli „jednotný vizuální styl“. Obsah článku bude zajímavý pro č...
6750
Dnešní článek si klade za cíl představit pojem 2D promo video, ukázat rozdíl oproti klasickému videu, které vídáme na in...
6747