ico
Webhosting
Webhosting je nutný pro provoz stránek a pro správu emailových schránek.
Chci vědět více
ico
Virtuální sídlo společnosti
Poskytnutí adresy je zajímavou doplňkovou službou pro ty z vás, kteří mají totožnou fakturační adresu s adresou trvalého bydliště.
Chci vědět více
Dodávat komplexní služby v oblasti reklamy a marketingu a informačních systémů se zrodila v době, kdy nás naši zákazníci žádali o doplňkové služby a my jsme se museli odkazovat jinam, nebo jsme jim služby pomáhali zprostředkovat.
Od té doby dokážeme pokrýt většinu požadavků našich zákazníků, což je výhodné pro obě strany. Mezi poslední služby právě patří Virtuální sídlo společnosti neboli poskytnutí adresy.
Pro naše klienty je poskytnutí adresy zajímavé tím, že většina živnostníků uvádí na fakturách svou trvalou adresu, což je obvykle místo kde bydlí s rodinou, což není vhodné. Více na téma poskytnutí adresy.

Virtuální sídlo

Virtuální sídlo
Společnost 5Q, spol. s r.o. nabízí pronájem virtuálního sídla na prestižní adrese v ulici 5.května, Liberec 1 – Staré Město. Majitelé firem a živnostníci již nemusí v rámci ochrany svého soukromí uvádět své trvalé bydliště.
více

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design