ico
Vizitky
Pro naše klienty vytváříme dva druhy - vizitky klasické a vizitky, které obsahují nějaký nápad či zábavný prvek. Více se dozvíte v sekci.
Chci vědět více
ico
Letáky, brožury
Leták, který přesně cíli na zákazníka, obsahuje jen ty klíčové texty je ideální marketingový tiskový prostředek.
Chci vědět více
ico
Reklamní plachty, billboardy
Realizujeme plachty s očky po obvodu, tak i tiskové podklady pro billboardy.
Chci vědět více
ico
Plakáty
Máme za sebou realizace plakátu pro muzikální kluby, plakáty pro společnosti, které se zabývají obecně prospěšnou činností.
Chci vědět více
ico
Roll upy
Roll-up je vhodným doplňkem do vstupní haly, zasedací místnosti vaší společnosti. Dále na výstavištích, konferencích a dalších veřejných místech.
Chci vědět více
Tiskoviny, do kterých patří hlavně vizitky, letáky, brožury spadají do tiskové propagace. Tisková propagace je vedle internetové propagace další možností jak získat nové zákazníky či udržovat kontakt se stávajícími klienty.
Když řešíme propagaci pro naše klienty, tak se vždy snažíme, aby portfolio marketingových aktivit bylo pestré a tiskoviny neboli tisková propagace má vždy v marketingovém mixu své místo i když se omezíme jen na kvalitní vizitky.
Více na téma reklama a marketing se dozvíte zde.

Vizitky

Jak mohou také vypadat vizitky
Na níže uvedeném odkazu najdete zajímavě zpracované vizitky, které jsme realizovali pro naše klienty. Priorita byla se odlišit, snadno zapamatovat a získat tak výhodu oproti konkurenci.
více

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design