Kdo jsme

a co děláme

Jsme společnost, která na českém trhu působí od roku 2011. Do našeho portfolia patří profesionální internetové stránky, internetové obchody, informační systémy a kompletní služby v oblasti propagace do které patří tvorba loga, vizitek a dalších tiskových materiálů.

Pro naše zákazníky jsme výjimeční svojí nabídkou služeb, která pokrývá kompletní potřeby zákazníků v oblasti reklamy a propagace. Dodáváme řešení šité na míru. Naše společnost dokáže pružně reagovat na specifická zadání.
Historie společnosti 5Q

2005

Naše služby dodáváme zákazníkům již od roku 2005, kdy majitel stávající společnosti 5Q, spol. s r.o. Ing. Pavel Čapek působil jako živnostník a již od začátku dodával řešení pro internet. S přibývajícími zakázkami začal využívat externích pracovníků. Začal spolupracovat s externími grafiky a programátory. Mezi hlavní dodávané služby patřily z počátku webové stránky a postupně i internetové obchody. Mezi naše první klienty patřili drobní živnostníci, informační IT firmy a malé společnosti. S postupem času jsme zákazníkům začali dodávat grafické služby.

 

2007

V roce 2007 začala úzká spolupráce s developerskými firmami, kterým jsme poskytovali kompletní služby v oblasti reklamy a propagace.

 

2009

V roce 2009 přibyly výrobní podniky, potravinářské firmy, stavitelské firmy a realitní společnosti

 

2010

Začínáme pracovat na vlastním internetovém portálu PeopleLovePeople.com. Portál si klade za úkol sdružovat mladé lidi a podněcovat je k psaní. Začínáme spolupracovat s liberereckou nadací Nadace EURONISA.

 

2011

V roce 2011 založil majitel společnost 5Q, spol. s r.o. jako další krok rozvoje. Nyní má společnost vlastní zaměstnance a je plně soběstačná.

2012

Na konci ledna 2012 se společnost přesunula  do vlastních prostor na ulici 5. května 159, Liberec Staré Město.

 

2013

Stali jsme se členy podnikatelského klubu B4B (Business for Breakfast).

 

2015

Náš tým se rozrůstá o nového grafika. Získáváme několik velmi zajímavých zakázek, jedna z nich je například webové stránky Šaldova divadla.

 

2016

Pracujeme na zkvalitňování svých služeb a mezi tím realizujeme několik úspěšných projektů. V zimě jsme byli na prvním teambuildingu na horách. :)

 

2017

Rozšiřujeme naše služby o 2D promo videa. Realizujeme zakázky pro několik zajímavých libereckých projektů a vylepšujeme náš informační systém.

 

2018

S rokem 2018 přicházíme s novými marketingovými materiály a novým konceptem, jak představovat jednotlivé služby našim klientům.

250+
úspěšných projektů
12+
let zkušeností v oboru
1
v přístupu a pohledu na věc
8

000

000

+
řádků zdrojových kodů :)
Naše cíle
V průběhu roku 2018 přijdeme s refreshem našich internetových stránek a dalších propagačních nástrojů. Dále rozšíříme náš tým o nové kolegy. Chceme být více vidět a slyšet :) V roce 2018 přijdeme s novým internetovým zábavným portálem, který se zařadí vedle stávajících projektů mezi další 5Q internetové portály.
Naše mise
Poskytovat kvalitní řešení, v odpovídající kvalitě, za adekvátní cenu s individuálním přístupem k zákazníkům a v kratších termínech dodání než má konkurence.
Naše vize
Trvale rostoucí firma, postavena na přísném etickém kodexu vůči svým zákazníkům a obchodním partnerům.
Reference
Je možné mnoho napsat, mnoho říci, ale klíčové pro vás je, jaká práce je za námi. Kvalitu naší práce můžete sami posoudit na stránce reference.
zobrazit reference 5Q

Reference

Chcete vědět více? Prozkoumejte naše 5Q služby
Kariéra v 5Q
Aktuálně hledáme další grafiky pro rozšíření našeho týmu. Hledáme jak senior grafiky, tak junior grafiky, kteří se budou rádi podílet na zajímavých projektech (více v našich referencích).
více