Logo je grafická značka společnosti, organizace či živnostníka. Logo je charakteristické tím, že se z pravidla vyskytuje na všech dalších marketingových materiálech jako je vizitka, internetové stránky, brožury, letáky, apod. Klíčové je, že pomáhá k identifikaci a tvoří povědomí o vaší značce.

Logo

Co ovlivňuje logo
Výběr barvy
Výběr barvy
Barva je klíčová pro vnímaní loga jako celku. Grafik má k dispozici velké množství barev, ale přitom je limitován významem, co jaká barva představuje. Je tedy na marketingovém specialistovi a kreativci, aby vybrali ty správné barvy, které budou v logu obsaženy. Chcete znát význam často používaných barev? Otevřete si PDF.
Výběr fontu
Výběr fontu
Problematika výběru fontu je stejně tak důležitá jako výběr barev v logu obsažených. Je velké množství fontů a grafik pasuje font k textové části loga, font upravuje. Zajímavá je také kombinace fontů v jednom logu.
Grafický prvek
Grafický prvek
Pokud logo obsahuje grafický prvek, tak logo pomáhá ke snadnějšímu zapamatování u zákazníků. Další výhoda grafického prvku je, že je možné prvek umisťovat na další propagační materiály samostatně.
Jaké profese se podílejí na službě - Design loga
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Design loga
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
V dnešním článku vás necháme „tak trochu“ :) nahlédnout na to, jak u nás ve společnosti probíhá realizace loga. Článek j...
6751