Pro naše stávající zákazníky realizujeme školení na libovolné téma z našeho portfolia služeb. Školení je možné realizovat ve skupině maximálně 5 osob přímo u nás ve společnosti nebo v sídle vaší společnosti.
Do priorit, které se při školení řídíme patří naprosté soustředění na klíčové faktory dané oblasti, zaměření se na mýty a zajímavosti dané oblasti.
Školení, které by vás mohli zajímat
ico
Internetové stránky od A do Z
Školení se zaměřuje na oblasti: design, textový a obrázkový obsah, následné aktivity spojené se stránkami, SEO optimalizace stránek.
ico

Internetové obchody

Obsahem školení je pohled na internetový obchod z pohledu zákazníka, z pohledu správce, jaká je ideální propagace pro internetový obchod.
ico
Reklama a marketing
Reklama a marketing je tak rozsáhlé téma ze kterého si vypíchneme jen ty nejzajímavější části, které jsou platné naší době.
ico

Tisková propagace

Vizitky, letáky, brožury, reklamní plachty jsou termíny z oblasti tiskové propagace. Na školení se zaměříme na to kdy jsou tyto nástroje marketingu vhodné a kdy nikoliv.
ico

Internetová propagace

Dnešní doba je označovaná jako doba internetu, sociálních sítí. Zaměříme se na tyto fenomény a blíže se podíváme  na ty nejefektivnější nástroje z oblasti internetového marketingu.
Chcete vědět více? Kontaktujte nás právě nyní.