Junior PHP programátor
Společnost 5Q hledá programátora na pozici: programátor(ka) webových stránek. Pozice předpokládá základní znalosti programovacích jazyků HTML, CSS, PHP a databáze mySQL z Liberce nebo blízkého okolí.
Dotazník uchazeče
Obchodní zástupce
Hledáme obchodní zástupce pro Liberecký, Ústecký a Středočeská kraj pro prodej našich služeb v oblasti realizace profesionálních webových stránek, internetových obchodů a propagačních materiálů.
Dotazník uchazeče
Senior grafik, designer - webová, tisková grafika
Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními schopnostmi, s tvůrčím přístupem a chutí se dále učit. Hledáme pohodového člověka, který zapadne do party, ale také dokáže zamakat na zajímavých projektech z různých oborů.
Dotazník uchazeče

Reference

Upoutávka reference
Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio nihil impedit quo minus id quod maxime elit placeat facere possimus.
více
Jak probíhá
pohovor
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus enimusřčrč erat, vel, aliquam a, posuere eu, velit. Nullam rhoncus aliquam metus. Nullam mi quis velit.
01
01

Sedme si s vámi v zasedací místnosti a představíme vám společnost 5Q z pohledu našich klientů, zakázek.


02
02

Rási si vyslechneme informace o vás, jaké máte zájmy, koníčky, kde jste pracoval(a), jaké máte cíle a co očekáváte od pozice v naší společnosti.


03
03

Máme pro vás připraveny otázky vztahující se k vaší pozici. Podle odpovědí poznáme, poznáte jestli bude pro vás pozice zajímavá a jestli splníte kvalifikační požadavky.

04
04

V návaznosti na předchozí části pohovoru si nastíníme další postup.