Junior PHP programátor
Společnost 5Q hledá programátora na pozici: programátor(ka) webových stránek. Pozice předpokládá základní znalosti programovacích jazyků HTML, CSS, PHP a databáze mySQL z Liberce nebo blízkého okolí.
Dotazník uchazeče
Obchodní zástupce
Hledáme obchodní zástupce pro Liberecký, Ústecký a Středočeská kraj pro prodej našich služeb v oblasti realizace profesionálních webových stránek, internetových obchodů a propagačních materiálů.
Dotazník uchazeče
Senior grafik, designer - webová, tisková grafika
Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními schopnostmi, s tvůrčím přístupem a chutí se dále učit. Hledáme pohodového člověka, který zapadne do party, ale také dokáže zamakat na zajímavých projektech z různých oborů.
Dotazník uchazeče

Reference

Upoutávka reference
Podívejte se na naši práci a poté se rozhodněte jestli chcete být v našem týmu, pracovat na našich zakázkách. Jste tvůrčí, kreativní? Chceme s vámi spolupracovat.
více
Jak probíhá
pohovor
Pohovor v naší společnosti probíhá trochu nestandardně než v jiných společnostech. Jste zvědaví?
01
01

Sedneme si s vámi v zasedací místnosti a představíme vám společnost 5Q z pohledu našich klientů, zakázek.


02
02

Rási si vyslechneme informace o vás, jaké máte zájmy, koníčky, kde jste pracoval(a), jaké máte cíle a co očekáváte od pozice v naší společnosti.


03
03

Máme pro vás připraveny otázky vztahující se k vaší pozici. Podle odpovědí poznáme, poznáte jestli bude pro vás pozice zajímavá a jestli splníte kvalifikační požadavky.


04
04

V návaznosti na předchozí části pohovoru si nastíníme další postup.