Jednotný vizuální styl, též nazývaný corporate design je známkou profesionality. Představuje ucelenost jednotlivých materiálů počínaje logem, přes vizitky, internetové stránky a veškeré další tiskoviny a marketingové nástroje.
Materiály působí jednotně - jsou navrženy ve stejném stylu. Již zdaleka neplatí, že si corporate design si mohou dovolit jen velké firmy. Naše společnosti dodává tuto službu jak skupinu, do které spadají velké firmy, tak i pro živnostníky a malé společnosti.
Jsme velmi rádi, že podvědomí o vnímaní profesionální grafiky se mezi lidmi neustále zvyšuje a podnikatelé a živnostníci jsou si vědomi, že profesionální prezentace je klíčová pro získání kvalitní zakázky.
ico

Analytická

a přípravná fáze

ico

Kreativní

a koncepční fáze

ico

Fáze prezentace

corporate designu

ico

Fáze komunikace

nad navrženým konceptem

ico

Fáze implementace

corporate designu

Co obsahuje corporate design
Do corporate designu patří všechny marketingové materiály a prvky, které mají spojitost s grafikou a přímo ovlivňují vnímají zákazníků. Není nic krásnějšího než když jednotlivé prvky do sebe zapadají a vytvářejí tak ucelený obraz společnosti, který posléze prezentujete vašim zákazníkům.
Jaké hlavní části corporate design spojuje?
  • Název společnosti
  • Logo
  • Webové stránky
  • Propagační tiskoviny (letáky, boržury, atd.)
  • Internetové propagační nástroje (sociální sítě)
  • Interní tiskoviny (hlavičkové papíry)

Corporate design

Jaké profese se podílejí na službě - Corporate design
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Corporate design
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
Corporate design    |    30.06.2018
V dnešním článku se blíže podíváme na corporate design neboli „jednotný vizuální styl“. Obsah článku bude zajímavý pro č...
6750