Jednotný vizuální styl, též nazývaný corporate design je známkou profesionality. Představuje ucelenost jednotlivých materiálů počínaje logem, přes vizitky, internetové stránky a veškeré další tiskoviny a marketingové nástroje.
Materiály působí jednotně - jsou navrženy ve stejném stylu. Již zdaleka neplatí, že si corporate design mohou dovolit jen velké firmy. Naše společnosti dodává tuto službu jak skupinu, do které spadají velké firmy, tak i pro živnostníky a malé společnosti.
Jsme velmi rádi, že podvědomí o vnímaní profesionální grafiky se mezi lidmi neustále zvyšuje a podnikatelé a živnostníci jsou si vědomi, že profesionální prezentace je klíčová pro získání kvalitní zakázky.
ico

Analytická

a přípravná fáze

ico

Kreativní

a koncepční fáze

ico

Fáze prezentace

corporate designu

ico

Fáze komunikace

nad navrženým konceptem

ico

Fáze implementace

corporate designu

Co obsahuje corporate design
Do corporate designu patří všechny marketingové materiály a prvky, které mají spojitost s grafikou a přímo ovlivňují vnímají zákazníků. Není nic krásnějšího než když jednotlivé prvky do sebe zapadají a vytvářejí tak ucelený obraz společnosti, který posléze prezentujete vašim zákazníkům.
Jaké hlavní části corporate design spojuje?
  • Název společnosti
  • Logo
  • Webové stránky
  • Propagační tiskoviny (letáky, brožury, atd.)
  • Internetové propagační nástroje (sociální sítě)
  • Interní tiskoviny (hlavičkové papíry)

Corporate design

Jaké profese se podílejí na službě - Corporate design
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Corporate design
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
V dnešním článku se blíže podíváme na corporate design neboli „jednotný vizuální styl“. Obsah článku bude zajímavý pro č...
6750