Informační grafika, též nazývaná infografika je v dnešní době internetových technologií a internetového marketingu velmi populární kvůli své formě podání informací. Našim klientům předáváme informace o produktu či službě pomocí grafických prvků a krátkých a úderných informací.

Infografika

Proč vytvářet infografiku
Infografika
Chcete jednoduše předat sdělení
Infografika je jednoduchá forma předání informací - lehce stavitelná pro vaši cílovou skupinu zákazníků. Obsahuje jen ty nejnutnější informace k pochopení dané věci a pomocí doplnění jednoduché grafiky je zábavná oproti jiné propagaci.
Infografika
Chcete se odlišit od konkurence
Nástroj informatiky využívá malé množství firem, což je pro vás dobře, protože se můžete odlišit a nabídnout vašim zákazníkům něco nového co u konkurence nenajdou. V dnešní konkurenční době rozhoduje každý prvek k tomu jestli získáme zakázku či ji získá někdo jiný.
Infografika
Chcete být vidět na sociálních sítích
Infografika je zajímavá a zábavná forma ztvárně služby, prodávaného produktu, či procesu. Je oblíbená na sociálních sítích - facebook, Instagram, Pinterest, kde ji lidé rádi sdílí a tím pomáhají k propagaci vaší věci a přitom vás to nic nestojí.
Jaké profese se podílejí na službě - Infografika
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Infografika
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
V článku se blíže podíváme na termín „Infografika“, vysvětlíme si co slovo znamená, jak se dá infografika využít při naš...
6752