Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby a je na nás abychom jejich marketingový potenciál využili pro náš účel. Mezi hlavní sociální sítě, kde můžeme mít svoji proapagaci je Facebook, Twitter, Google+, Instagram, případně Pinterest. Propagace na sociálních sítích je velké téma a rádi vám oblast představíme.

sítě

Služby spojené se sociálními sítěmi
Založení stránky na sociální síti
Našim klientům zakládáme stránky na sociálních sítích, tak aby byly správně založené, protože pozdější změna není jednoduchá.
Správné nastavení stránky a vyhotovení grafiky
Nastavení stránky, přidání základního obsahu a vyhotovení grafiky pro stránku je důležité, aby vaše stránka působila na sociální síti profesionálně a důvěryhodně.
PPC kampaň na získání fanoušků stránky
Pokud je stránka na sociálních sítích nová, tak nemá žádné fanoušky. PPC kampaň se tedy zaměří na růst fanoušků (obdivovatelů) stránky.
PPC kampaň na získání potenciálních klientů
Paralelně nebo samostatně k PPC kampani na získání fanoušků může běžet kampaň s požadavkem na přivedení potenciálních klientů na hlavní firemní stránky.

Správa obsahu

Pro naše klienty realizujeme službu kontinuální správy obsahu na sociálních sítích. To znamená, že se staráme o přidávání novinek, upoutávek na různé akce a události a udržujeme tak obsah stránek svěží a aktuální.
Jaké profese se podílejí na službě - Propagace na sociálních sítích
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Propagace na sociálních sítích
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
Dnešní článek si klade za cíl představit pojem 2D promo video, ukázat rozdíl oproti klasickému videu, které vídáme na in...
6747
V článku se společně podíváme na otázku jak dát vědět našim zákazníkům, poté co jsme změnili obsah našich internetových ...
6458
V dnešním článku se společně podíváme na téma pro koho jsou sociální sítě určené, na základní informace o propagaci na s...
6746