Letáky a brožury se využívají v tiskovém marketingu. Využití těchto nástrojů je různorodé. Oba materiály je možné předat zákazníkům na přímo (po jednání), nebo je možné, aby byly umístěny na správné místo a lidi si je brali sami (informační centra, výstavy, konference). Nebo je možné formou rozhozu umístit do schránek.
Letáky využíváme většinou pro krátké a úderné předání informace o nabízené službě, produktu či akci. Naopak brožury, díky faktu, že jsou skládané, je možné využít na předání delší textové a obrázkové informace a předat tak detailnější informace zákazníkovi.
Jaké profese se podílejí na službě - Letáky, brožury
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Letáky, brožury
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista
Porovnání letáku a brožury
Letak
Leták
Nejčastější formáty letáků jsou A5 a A6 či nestandardní velikosti v různých formátech. Na nás je, abychom zvolili ten správný s ohledem na informace, které na leták dáváme a také s ohledem na kreativní stránku věci. Některé zakázky si nežádají přílišnou kreativitu, některé jsou naopak na kreativitě postavené.
plusÚderné předání informací
plusNižší náklady na tisk
mínusNevejde se tolik informací jako na brožuru
mínusMenší možnosti grafického ztvárnění letáku
Brožura
Brožura
Formát a velikost brožury není nijak omezena. Je tedy čistě na grafikovi, kreativci a marketingovém specialistovi, aby zvolili tu ideální velikost a poměr stran. Brožury bývají obvykle skládané a je tedy možné na něj umístit informace strukturovaně.
plusVětší možnosti z pohledu kreativity
Možnost umístit více informacíplus
Přehledné umístění informacíplus
Vyšší náklady na tiskmínus
Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!