Realizovali jsme informační systémy pro společnosti, které v navrženém systému vedou celou svoji firemní agendu a to včetně účetních a poštovních modulů pro správu příchozí a odchozí pošty. Naše společnost staví informační systémy v 90% na internetu z důvodů nízkých nákladů.

Informační systém

Co informační systém dokáže řešit a v čem pomáhá
Zrychlit firemní procesy
Zrychlit firemní procesy
Často jsme realizovali informační systém s tím, že náš zákazník vedl svou agendu v Excelu, nebo jen na papíru. Zavedením informačního systému jsme těmto klientům zrychlili celou jejich agendu a všechny procesy. Nyní je pohodlné do systému data zadávat, ale také získávat.
Zpřehlednit procesy
Zpřehlednit procesy
Správně postavený systém, který je postaven na míru potřebám umožňuje v systému řešit všechny standardní procesy a na nás je naprogramovat všechny požadované výstupy. Díky tomu se zpřehlední workflow jednotlivých procesů, které se v agendě firmy řeší.
Získat úspory
Získat úspory
Pokud jsou data na papíře, či v Excelu a chybí informační systém a v něm obsažené analytické nástroje, tak je téměř nemožné najít úsporu. Výše uvedené právě řeší informační systém. Konkrétně se jedná o odhalení případných chyb v činnostech, v době jak dlouho jednotlivé činnosti trvají, či jaké lidi se na jednotlivých činnostech podílejí.
Reportování
Získat možnosti reportování
Pokud máme data v informačním systému, tak je možné naprogramovat na míru požadované reporty. Pokud nemáte zkušenosti s reportovacími nástroji, tak vám poradíme. Máme za sebou hodně projektů, kde jsme realizovali informační systémy a rádi vám pomůžeme. Reporty pomohou získat statistická data o vašich prodejích, službách, činnostech.
Alarm system
Získat alarm systém
Alarm systém dokáže odhalit a ukázat (vysvítit) problematické místa ve vašem podnikání. Zde je další prostor pro úsporu pro vaši společnost, protože alarm systém odhalí co je špatně, vy můžete zavést nápravná opatření a situaci vyřešit. Alarm systém tak může hlídat klíčové hodnoty, časy.
Pomoci zaměstnancům, zákazníkům
Pomoci vaším zaměstnacům, případně zákazníkům
Zavedením systému pomůžete vašim zaměstnancům, kolegům v jejich práci. Pokud bude informační systém sloužit vašim zákazníkům, tak ty také ocení jednoduchost a příjemné prostředí v kterém budou moci pracovat. Realizovali jsme systémy kde se povedlo např. úplně odstranit objednávaní přes telefonní hovory a komunikaci přes email, což pomohlo všem stranám.
Pro koho je IS určený
Nabízím služby
Pokud nabízíte služby, tak potřebujete vést a spravovat zakázky, spravovat zákazníky. Správa zakázek vám umožní přehled nad stavem, přehled nad dobou realizace. Správa nad zákazníky vám umožní s nimi dále pracovat po ukončení aktuálního projektu.
Prodávám zboží
Pokud prodávám zboží, tak potřebuji vést agendu nad tímto prodejem, případně nad reklamacemi, potřebuji spravovat obchodní zástupce či další personál. Informační systém pomůže zpřehlednit výše uvedené agendy a také může ukázat slabá místa, které následně zlepšíte.
Pracuji s lidmi
Práce s lidmi bývá obvykle nejtěžší část každé společnosti či projektu. Agendy nad lidskými zdroji dokáží zajistit přehled o lidech, o činnostech, dokáží spravovat dokumenty, řešit různé souhlasy a potvrzení, apod.

Vedu složité agendy

Pokud jsou agendy, které vedu složité, tak si jistě žádají informační systém, aby je zpřehlednil, definoval klíčové body a nastavil kontrolní mechanismy. Systém dokáže pomoci v automatickém tisku různých tiskových sestav. Vést reporty nad jednotlivými agendami, zrychlit činnosti, které se nyní vedou na papíře či v jiných neefektivních nástrojích.
Porovnání krabicových IS a na míru postavených
IS na míru
IS na míru (doporučujeme)
Systém, který je postavený na míru vašim potřebám obsahuje jen ty funkcionality, které potřebujete a tedy mnohdy vyjde laciněji než koupě obecného systému, kde platíte za mnoho funkcionalit, které nevyužijete. Systém je přehledný a rychlý. Prostředí se dá realizovat dle potřeb vašeho oboru a bude i příjemný pro obsluhu a případně pro vaše zákazníky, pokud budou do systému vstupovat.
plusobsahuje jen ty funcionality, které potřebujete
plusje možné naprogamovat cokoliv dle požadavků
plusmenší náklady na pořízení systému
Krabicové řešení IS
Krabicové řešení
Na trhu existují obecné systémy, které se snaží řešit konkrétní problematiku. Nevýhoda těchto systémů je univerzálnost a tedy, že nedokáží a ze své podstaty ani nemohou jít do hloubky dané věci. Další velkou nevýhodou je, že platíte za funkcionality, které nevyužijete.
mínusuniverzální, obecný, přesně neodpovídá požadavkům
vyšší cenamínus
Jaké profese se podílejí na službě - Informační systémy
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Informační systémy
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!