Vizitka, je vaše vizitka
Vizitka je vedle internetových stránek klíčová pro prezentaci vaší společnosti a v případě vizitky vaší osoby. Vizitka standardně obsahuje základní kontaktní údaje a logo společnosti. Pro naše klienty realizujeme více druhů vizitek, ať už ty klasické, které všichni známe, tak i výjimečné vizitky, které jsou vyrobeny z nestandardního materiálu nebo obsahují zajímavý grafický motiv.
Jaké profese se podílejí na službě - Vizitky
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Vizitky
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista
Klasické vizitky
Vizitky jsou navrženy podle standardu, na který jsme všichni zvyklí. Vizitka obsahuje na přední straně logo společnosti, jméno, příjmení, titul, email a telefonní číslo. Někdy se na vizitku umísťují informace jako je adresa společnosti či obchodní údaje společnosti. Zadní strana bývá obvykle prázdná a nepotištěná.

vizitka

Zajímavé vizitky z pohledu grafiky
Na grafikovi a kreativci je vymyslet vizitku tak, aby se odlišila od vizitek klasických a mají k tomu k dipozici pouze barvy, texty a grafiku. V této variantě se nepracuje s materiálem, ze kterého je vizitka vyrobena, používá se tedy velko-gramážový papír.

vizitky

Zajímavé vizitky z pohledu myšlenky
Opět je na grafikovi a kreativci a v tomto případě i marketingovém specialistovi, aby vymysleli takové pojetí vizitky, které zaujme svým nápadem, který pak grafik zrealizuje. Na obrázku můžete vidět jak může vizitka vypadat.

vizitky

Zajímavé vizitky z pohledu materiálu
Máme k dipozici mnoho druhů materiálů. Materiál může být nestandardní druh papíru, nebo můžeme zamířit k volbě plastu a to jak průhledného či neprůhledného. Dále je možné tisknout na folii a další materiály. Na obrázku můžete vidět realizaci pro pivovar Kousek piva.

vizitky

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!