Webdesign vychází ze stylu loga a celkové povahy společnosti. Do značné míry také vypovídá o nabídce služeb či prodávaných produktech. Vzhled internetových stránek dodávaný naší společnosti je vždy postavený na míru vašemu oboru. Kvalita webdesignu odráží fakt, jak vás budou vaši zákazníci vnímat.

Webdesign

Klasický webdesign
Pod tímto termínem označujeme webdesign, který se nepřizpůsobuje zařízení pomocí kterého se na internetové stránky díváte. Zařízením myslíme monitor, tablet nebo mobilní telefon. V dnešní době je naprostá většina internetových stránek právě v tomto klasickém formátu, což je dobře: "Máme možnost, jak se odlišit od konkurence".

klasický web

Responzivní webdesign
Varianta responzivního webdesignu je oproti klasickému webdesignu pokroková, protože umí automaticky změnit a přeuspořádat vzhled obsahu na různých zařízeních (monitor, tablet, mobilní telefon). Tuto velkou výhodu ocení vaši zákazníci, protože si nebudou muset jednotlivé části webu zvětšovat, aby byli schopni přečíst malé texty.

responzivni web

Klíčové prvky webdesignu
Intuitivnost
Intuitivnost je schopnost odhadnout a jednoduše se dostat k cíli. Webdesign musí svým vzhledem napomoci k rychlému nalezení informací, které budou vaši zákazníci hledat.

Důvěryhodnost

Grafika internetových stránek musí působit důvěryhodně pro vaše zákazníky. Pokud dodáváte služby ve vyšších cenových hladinách nebo naopak jsou vaše produkty kvalitní, ale za nižší ceny, tak tomu musí design odpovídat.
Schopnost předat emoce
Každý z nás trávíme čas na internetu a setkáváme se stránkami, které jsou tuctové, nezajímavé, nepředávají žádné vjemy. Pokud se povede pomocí designu vyvolat v lidech kladné emoce, tak to pomůže a zvýší potenciál obchodu.

Přesvědčivost

Grafik má v ruce různé nástroje sloužící ke zvýšení přesvědčivého dojmu z internetových stránek. Patří sem výběr vhodných barev, fontu, obrázků, fotografií, ikon. Všechny tyto nástroje pomáhají.

Praktičnost

Internetové stránky slouží k předání informací lidem, kteří se na ně dívají. Vždy bychom měli myslet na to, aby předaných textových informací nebylo moc, ale i málo. Na grafikovi je, aby v designu připravil dostatečně místa pro přidání informací.
Jaké profese se podílejí na službě - Webdesign
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Webdesign
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!