Design webu je to první, co návštěvníci při příchodu na vaše stránky vnímají a často hraje velmi důležitou roli zda zůstanou a navážou s Vámi spolupráci. Každý web vyžaduje svůj čas a osobitý přístup k realizaci. Internetové stránky je možné realizovat v responzivní variantě, více najdete v dalším textu.

web

Klasické internetové stránky
Když píšeme o klasických stránkách tak tím myslíme stránky, které se automaticky nemění dle zařízení pomocí kterého se na stránky díváme. Zařízením máme na mysli monitor, tablet nebo mobilní telefon. Klasické webové stránky ještě převažují nad stránkami responzivními, ale je jen otázka, kdy se to změní.

klasický web

Responzivní internetové stránky
Hlavní výhoda stránek responzivních vychází z jejich názvu. Stránky se sami umí přizpůsobit zařízení a vypadají jinak na monitoru, jinak na tabletu a mobilním telefonu. Tato změna je kvůli čitelnosti. Pokud pro vás zrealizujeme stránky responzivní, tak vaši zákazníci si již nebudou muset obsah stránek zvětšovat, aby ho byli schopni přečíst.

responzivní web

Mobilní stránky
Stránky, které jsou primárně realizovány pro mobilní telefon se označují jako mobilní. Máme tedy stránky klasické a k nim se realizují ještě stránky mobilní. Výhoda tohoto řešení je, že vytváříme jen ty podstránky, které jsou nutné a zbytek se klientovi nezobrazí.

mobilni web

Corporate design
Jednotný vizuální styl vás odliší od vaší konkurence tím, že vaše propagace bude působit jednotně a tedy profesionálně.
chci se dozvědět více

Corporate design

Administrace obsahu stránek

Nástroj pro správu stránek se nazývá administrace obsahu. Díky administraci máte možnost stránky upravovat a to jak z pohledu textového obsahu, tak i upravovat fotografie a další informace. Vše zvládnete bez znalosti programování, stačí jen základní znalost ovládání programu typu Word a Excel a vše zvládnete sami. Je to jednoduché!

Díky tomu, jste soběstační a nepotřebujete pro hlavní úpravy textu od nás pomoc. V případě, že se dostanete do úzkých, tak vás v tom samozřejmě nenecháme a pomůžeme vám stránky upravit do požadované podoby.

Internetové stránky z pohledu velikosti obsahu
Internetové stránky můžeme rozdělit na podpůrné weby, kterým se říká microsite, stránky s menším obsahem a na rozsáhlé webové stránky.
Zajímavé na podpůrných stránkách je, že stránky mají za úkol podpořit např. konkrétní službu, kterou společnost realizuje. Společnost má tedy stránky hlavní a dále několik podpůrných stránek, které běží na samostatných internetových doménách.
Jestli vybrat při realizaci stránky s menším rozsahem nebo velkým obsahem záleží případ od případu a volba souvisí s předmětem činnosti společnosti. Kolik služeb má společnost ve svém portfoliu, případně kolik produktů prodává, jestli budou na stránkách fotogalerie, podstránky s možností stažení souborů, apod.

Webhosting

Webhosting
Každé internetové stránky potřebují webhosting, což je jednoduše řečeno prostor, kde stránky běží. Součástí webhostingu je také správa emailových účtů. Webhosting od nás dostanete jako součást projektu.
Jaké profese se podílejí na službě - Internetové stránky
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Internetové stránky
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!


5Q BLOG
V dnešním článku vám v obecné rovině představíme problematiku zpětných odkazů, zdravého odkazového profilu, etických a n...
6456
V článku se společně podíváme na otázku jak dát vědět našim zákazníkům, poté co jsme změnili obsah našich internetových ...
6458
V dnešním článku se budeme věnovat tématu internetových stránek z pohledu textového obsahu. Součástí článku je také přeh...
6457