Reklamní plachty a billboardy patří do velkoplošného tisku. Charakter této propagace je, že jak na plachty, tak na billboardy se lidé dívají z větší dálky a tomu je také uzpůsobena grafika a textový obsah. Vše musí být výstižné a úderné tak, aby i lidé, kteří jedou kolem autem či jdou po ulici pochopili smysl, který chceme předat.
Reklamní plachty
Plachty se obvykle připevňují oky, které jsou po obvodu plachty. Velikostně nejsme téměř omezeni a záleží jen na místě, kam chceme plachtu přichytit. Plachty se pak umísťují jak do interiéru, tak do exteriéru. Do větrných podmínek se vyrábí i plachty perforované, aby odolali přírodním vlivům.

Plachta

Billboardy
S billboardy se setkáváme na každém kroku, ale jen málo z mnoha billboardů nám zůstane na paměti. Samozřejmě platí, že většinu billboardů vnímáme podvědomě a to také splní svůj účel. Snaha našeho kreativce a marketingového specialisty je, aby billboard zaujal a vedl i k zamyšlení. Tím zvyšujeme pravděpodobnost úspěchu - marketingového potenciálu.

Billboard

Jaké profese se podílejí na službě - Reklamní plachty, billboardy
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Reklamní plachty, billboardy
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!