Ať již vnímáme reklamní bannery pozitivně či s odstupem, tak nás bezesporu na internetu všechny ovlivňují. Klikáme na ně ze zvědavosti nebo je "jen" podvědomě vnímáme. Oboje má význam. Úkolem grafika a marketingového specialisty je vytvořit takový banner, který bude vhodný pro váš nabízený produkt nebo službu. Nejjednodušší použití banneru v kampani realizujeme pro naše zákazníky v systému Google Adwords a SKlik.

Banner

ico Banner musí zaujmout
ico

Banner musí odpovídat prodávanému produktu či službě

ico

Na banner mají klikat jen ti lidé, kteří jsou potenciálními klienty

ico

Banner musí být vyhotoven ve všech potřebných velikostech

Grafický vzhled banneru
Banner by měl odpovídat grafickému stylu internetových stránek na které se člověk po kliku dostane. Je důležité, aby vzhled vypovídal o nabízené službě, prodávaného produktu, který propaguje. Na nás je navrhnout banner tak, aby splnil očekávání. Na nás je rozhodnout, jestli má obsahovat logo, jaké texty či obrázek. Grafický vzhled má klíčovou roli v míře klikatelnosti na banner, kterou pak můžeme sledovat v systému Google Analytics.

Banner

Formáty bannerů
Mezi nejznámější nástroje pro bannerovou reklamu jsou služby AdWords a Sklik. Mezi nejčastější formáty bannerů patří rozměry 300×250, 300x600, 728x90. Velikostí je ale daleko více. Na nás je připravit takový set bannerů, který pak bude možný použít v kampani.

Bannery

Reklamní kampaň
Reklamní bannery jsou primárně určené pro reklamní kampaň. Kampaň může probíhat přes obvyklé nástroje od společnosti Google - systém AdWords, nebo od společnosti Seznam - Sklik. Pro naše klienty řešíme kampaně i na sociálních sítích, kde je nejčastější facebook.

Banner

Jaké profese se podílejí na službě - Reklamní bannery
KreativecGrafikProgramátorSEO specialistaCopywriterMarketingový specialista
Reklamní bannery
Kreativec
Grafik
Programátor
SEO specialista
Copywriter
Marketingový specialista

Realizace

krok za krokem

Pojďme se spolu podívat, v jakých krocích probíhá realizace projektů se společností 5Q.
01
01

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 777 019 nebo nám pošlete jednoduchou poptávku emailem na adresu: info@5q.cz. Následně si s vámi domluvíme schůzku, kde probereme detaily vaší poptávky.


02
02

V návaznosti na naší schůzku pro vás zdarma vypracujeme specifikaci. Specifikaci vytvoříme z informací, které jsme se dozvěděli na schůzce, které následně rozšíříme o doporučení, které vycházejí z našich zkušeností z jiných projektů.


03
03

Jakmile bude specifikace podle vašich představ, tak pro vás projekt zrealizujeme.

Je to jednoduché!