?>
2D promo video - AMBOSELI
2D video

Cílem bylo vytvořit zábavné, ale vysvětlující video jak funguje personální společnost AMBOSELI.

Ve videu jsou použité firemní barvy a textura společnosti AMBOSELI, tak aby videa komunikovala s ostatními materiály, které jsme pro společnost AMBOSELI realizovali v minulosti.

 

Realizace měla několik fází, ve kterých videa vznikaly. Bylo nutné vymyslet a vytvořit scénář, který jsme s klientem podrobně rozebírali, abychom zachytili všechny důležité prvky. Poté přišla řada na rozkreslení jednotlivých scén na samostatné obrazovky a konečně fáze kdy si naši grafici mohou sednou k počítači a začít vytvářet postavičky a všechny prvky použité ve videu a poté jednotlivé pohyblivé scény. Po vytvoření celého videa se video provizorně nadabovalo u nás v kanceláři a jeli jsme ho odprezentovat zákazníkovi. Zákazník nadšeně schválil grafiku videa, texty a my mohli předat texty profesionálnímu dabérovi. Pak se celé video zkompletuje a může se začít používat.

 

Celkem vznikly 3 různá videa - obecně o společnosti, Jak AMBOSELI pomáhá firmám najít zaměstnance a Jak AMBOSELI pomáhá uchazečům o práci, které jsou umístěné na webu společnosti, FB stránkách a Youtube nebo se používají při propagaci společnosti na různých akcích.

Líbí se vám naše práce? Budeme rádi, když ji nasdílíte na ico.