?>
Beer WAREHOUSE
Design loga  |  Webdesign  |  Corporate design  |  Internetové stránky  |  Vizitky  |  Letáky, brožury  |  Ostatní tiskoviny

Restaurace Beer WAREHOUSE je liberecká stylová restaurace, kde pokrmy vaří pouze z čerstvých surovin. Zákazníci si mohou pochutnat na pořádně masité "flákotě", rybách a dalších specialitách.

Naším úkolem bylo navrhnout logo restaurace, vytvořit internetové stránky, netradiční vizitky a další propagační materiály, do kterých patří dárkové poukazy, billboardy, facebook profil, atd.

Charakter této zakázky a vlastní restaurace je, že staví na motorismu, Anglii, motorkách. Již název restaurace, který se skládá ze slova Beer = pivo, Warehouse = sklad předpokládá nestandardní přístup. Do loga kromě zmíněných slov přibyla informace o roku založení a informace pro zákazníky v podobě slov BAR & RESTAURANT.

Vždy když restaurace vzniká a z názvu restaurace není jasné, že jde o restauraci a lidé ji ještě neznají, tak je dobré připojit popis. Nikdo neříká, že tam bude navěky.

U vizitek jsme dostali od klienta prostor se náležitě kreativně vyřádit, což jsme využili a navrhli perforované vizitky, kde perforace vychází ze zadní strany vizitky, kde je vyobrazen motor ve tvaru písmene V a jednotlivé žebrování je perforováno na přední stranu. Vizitka počítá s tím, že zákazník, který si vezme vizitku do ruky, tak na první pohled nepochopí co díry ve vizitce znamenají, dovtípí se až po otočení vizitky.

Webové stránky, dárkové poukazy jsme realizovali ve stejném grafickém stylu jako popsané logo a vizitky.

Líbí se vám naše práce? Budeme rádi, když ji nasdílíte na ico.