?>
Šaty Daniela
Design loga  |  Webdesign  |  Corporate design  |  Informační systémy  |  Vizitky

Zajímavý projekt Šaty Daniela v sobě sdružuje několik zajímavých aktivit. V první řadě má informovat o službách paní Daniely, která se zabývá tvorbou svatebních a plesových šatů, oděvů a doplňků pro slavnostní příležitosti. V druhé řadě pořádá kurzy šití, kde si veřejnost může vyzkoušet šít na profesionálních strojích.

Projekt jsme rozfázovali do několika částí a začali postupně logem, pokračovali přes návrh internetových stránek a vizitek. Poté co byl hotový základ, jsme začali postupně pracovat na informačním systému, který měl umožnit lidem si vytvořit účet, dále se přihlašovat na jednotlivé pořádané kurzy s možností sledovat svůj vývoj na absolvovaných kurzech.

Za systém stojí administrativní systém pomocí kterého je možné zakládat kurzy, zákazníky, spravovat objednávky na kurzy a kompletně obsluhovat fotogalerie a textový obsah na webu.

Klíčová slova pro realizaci informačního systému byla přehlednost, jednoduchost (do systému se přihlašují i seniorky) a důraz na design s ohledem na obor ve kterém paní Daniela podniká.

Líbí se vám naše práce? Budeme rádi, když ji nasdílíte na ico.