Nová služba - reklamy na Google AdWords

Pro společnost REISSWOLF realizujeme první kampaně na Google Adwords. Jedná se o tzv. PPC kampaně, kde se společnosti Google neplatí za umístění reklamy, ale platí se až za každý klik na textovou či bannerovou reklamu.

PPC kampaně jsou vhodným doplňkem do marketingového portfolia. Výhodou PPC kampaní je skutečnost, že se kampaně dají realizovat velmi rychle a není potřeba čekat delší dobu jako je například u SEO optimalizace. SEO optimalizace je kontinuální proces vytahování webu na přední místa ve vyhledávačích. To samozřejmě nějaký čas trvá, ale jakmile se stránky objeví ve vyhledávači, tak se již za klik neplatí. U PPC kampaní se za klik platí, ale výhodou je právě čas na spuštění kampaně a tedy zobrazení reklamy. U některých zákazníků se vyplatí udělat tzv. SEO PPC mix. To znamená, že zároveň probíhá SEO optimalizace a do té doby, než internetové stránky budou na požadovaných pozicích, tak paralelně běží PPC kampaň.


Tímto způsobem dokážeme, že reklama zákazníka je neustále vidět a postupně se náklady na reklamu sníží, protože jakmile se stránky dostanou ve vyhledávači nahoru, tak je možné ukončit či utlumit PPC kampaň.