Sponzoring Nadace EURONISA

Začínáme sponzorovat libereckou Nadaci EURONISA. Forma sponzoringu spočívá ve vyhotovení profesionálních internetových stránek a administrativního rozhraní na naše náklady.

Nadace EURONISA pomáhá lidem napříč věkem, sociálnímu postavení a zdravotního stavu. Nadace byla založena Jednotou bratrskou již v roce 1995, aby mohla podporovat sociální projekty v Libereckém kraji a v oblasti Šluknovského výběžku. Internetové stránky budou pro nás výzvou, protože do této doby jsme žádné stránky nadace nerealizovali. Hlavní rozměr v tomto projektu je zaměření na lidské osudy, lidské životy, které to měly těžší než většina lidí kolem nás. Stránky mají za úkol přinášet emoci, být dostatečné jasné a přehledné, aby se i starší lidé rychle zorientovali a našli všechny potřebné informace. Součástí stránek bude i možnost stahovat různé podpůrné soubory a prioritou je předat přes stránky emoce, které jsou s tímto oborem spojené.


Pokud tuto aktualitu čtete a máte neziskovou aktivitu, nadaci a chtěli byste také pomoci podobným způsobem, tak se na nás obraťte. Zajímáme se o projekty, které se zaměřují na děti, staré občany, vzdělávací akce, apod.